baner
Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy       Aktulana data:2020-08-14      Zmiana wyglądu:
 
Twój koszyk (0): 0.00 PLN
 
WYSZUKIWANIE
 
 
 
 
LOGOWANIE
E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła
 
 
 
 
FILTROWANIE
 
 
 
 
NEWSLETTER
 
 

SKLEP: Aktualności / Aktualizacja i rozbudowa sklepu - BEZPIECZEŃSTWO

Aktualizacja i rozbudowa sklepu - BEZPIECZEŃSTWO
Witamy.
Naszym sklep internetowy otrzymał certyfikat bezpieczeństaw SSL szyfrowania przekazywanych danych https://


Certyfikat bezpieczeństwa SSL – zielona kłódka, znak szyfrowanie danych

Certyfikat SSL jest narzędziem poświadczającym wiarygodność strony internetowej i firmy. Zapewnia on ochronę – Potwierdza zachowanie poufności  danych przesyłanych drogą elektroniczną.
Gwarantuje on zachowanie poufności danych dzięki zastosowaniu szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami użytkownika i np. sklepu. Do szyfrowania przesyłu danych służą certyfikaty o określonej długości szyfrującego klucza 128 lub 256 bit. Leprze są certyfikaty 256 bit ponieważ trudniej jest odszyfrować przesyłane dane.
Jak sprawdzić, czy strona jest zabezpieczona certyfikatem?

Najprostszy sposób aby upewnić się czy strona na której się znajdujesz jest zabezpieczona certyfikatem SSL jest weryfikacja adresu strony a konkretnie chodzi nam o “http”   przypadku stroy nie posiadającej certyfikatu zobaczysz http://nazwastrony.pl,  natomiast adres strony zabezpieczonej certyfikatem będzie wyglądał następująco https://twojastrona.pl. Potwierdzeniem tego, że strona na której się znajdujesz jest zabezpieczona certyfikatem SSL jest ikona zielonej kłódki, która znajduje się przed polem adresu strony ( na lewo). Strony internetowe banków korzystają z certyfikatów o wysokim prestiżu, pasek adresu wyświetla się na zielono – jest to potwierdzenia największego poziomu bezpieczeństwa strony.


2017-12-20 09:24:40
 
 
 
 
AKTUALNOŚCI
1. Nowości w ofercie firma FRAP
FRAP jest dostawcą OE między innymi do jednośladów KTM, trójkołowców Peugeot i Piaggio, samochodów osobowych Fiat Chrysler Automobiles, General Motors, Lamborghini, McLaren i Renault oraz maszyn rolniczych Krone i New Holland.

W ostatnim czasie sworznie FRAP znalazły zastosowanie w Alfie Romeo 4C i McLarenie 650, a dodatkowo i wahacze w nowej odsłonie sportowych modeli marki Alpine.

Włoska firma FRAP powstała w 1932 roku w Turynie, w którym do dziś powstają wszystkie oferowane produkty. W nowoczesnym zakładzie, o powierzchni ponad 14 tys. metrów kwadratowych co roku produkowanych jest ponad trzy miliony referencji przeznaczonych na fabryczny montaż oraz aftermarket.
...
2019-03-18 15:51:36
więcej »
 
 
ZAPRASZAMY
Ceny na autobox.net.pl są do 15 % niższe od oferty na Allegro.
W naszym sklepie przy składaniu zamówienia możesz logować się swoimi danymi z Allegro.
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »